II MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniach 04 i 05 września 2024 w Parku Brochowskim odbyły się szkolne zawody w biegach przełajowych. Na starcie pojawili się uczniowie z klas I- VIII, którzy rywalizowali na trasach ok. 1200m, ok. 800 i ok. 400 m. Bieg ukończyło 709 osób. W każdym roczniku wyłoniono mistrzynię i mistrza, którzy otrzymali pamiątkową koszulkę- w tym roku w kolorze pomarańczowym. Gratujemy każdemu, kto miał odwagę wystartować i zmagając się z upałem ukończył bieg.
Dziękujemy dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za zaangażowanie oraz wsparcie podczas zawodów. Słowa podziękowania kierujemy do rodziców i bliskich zawodników, którzy kibicowali dzieciom na trasie biegu. Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów naszej szkoły którzy w ramach sportowego wolontariatu pełnili funkcję sędziów zawodów. Wielkie brawa dla mistrzów i mistrzyń tegorocznych biegów:
KLASY I- URBANIAK MARCELINA- IC, STAWUJAK ADAM – ID,
KLASY II- WOJTKOWIAK ADELA- IIB, LEJKOWSKI BOLESŁAW-IIE;
KLASY III- MILEWICZ WIKTORIA -IIID, KOŁSUT TOMASZ –IIID;
KLASY IV- FUDALEJ ALEKSANDRA -IVE, ZALESKI BRUNO -4B;
KLASY V- ŁAWRYNOWICZ MARTA- VD, AUGUSTYNOWICZ OLIWER- VD;
KLASY VI- DUDA DOMINIKA- VIE, ZACNY FILIP- VIB;
KLASY VII- BALUK FRANCISZEK- VIIC, SENDEREK MAJA- VIID;
KLASY VIII- DUDA DOMINIKA- VIIIB, LISOWSKI DAWID- VIIIC.